Modelja Arta Elezaj ka qenë shumë aktive gjatë këtyre ditëve me postime në rrjetet sociale.

Biondja, e cila numëron 194 mijë ndjekës në Instagram, vazhdon të sjellë imazhe e video të ndryshme nga pushimet e saj.

Këtë herë, ajo ka publikuar një fotografi në bikini përmes së cilës ka marrë vëmendje me linjat e bujshme trupore.

Aktorja nga Klina duket në formë të mrekullueshme dhe kjo nuk është hera e parë që vjen e tillë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Komplimentet krahas imazhit nuk munguan as nga miqtë, kolegët dhe fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Bukuroshja, e cila festoi ditëlindjen para pak javësh, vazhdon të komentohet për paraqitjet provokuese.

Ajo u bë e njohur nga seriali “O sa mirë” dhe ka kohë që nuk e kemi parë të angazhuar në ekran. /Telegrafi/