Më 23.04.2019 nga 11:30 deri në orën 12:20 zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë kryer kontroll në shtëpinë e B.L nga Tetova.

Gjatë kontrollit, siç njoftojnë nga SPB Tetovë, janë gjetur më shumë paketime me marihuanë, njofton Telegrafi Maqedoni.

Personi B.L është arrestuar dhe është dërguar në stacion policor.

Ndaj tij pas dokumentimit të rastit do të ngritet padi penale./Telegrafi/