Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë përballur me një vjedhje që ka ndodhur në shtëpinë e tyre.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur muajin e kaluar, derisa të dyshuarit kishin marrë edhe makinën e artistit, të tipit ‘Mervedes G-Class SUV’, shkruan Daily Mail.

Sipas raporteve nga TMZ, oficerët e LAPD arrestuan një person të enjten për gjoja hyrje në shtëpinë e çiftit.

Thuhet se forcat e rendit gjetën të dyshuarin pasi gjetën çelësin e makinës së Shawn.

Raportet pretenduan në fillim të kësaj jave se grabitësit morën çelësat e SUV Mercedes G-Class të këngëtarit dhe u largua, i cili kushtonte të paktën gjashtë shifra.

Ndërkohë vetura e këngëtarit u gjet në Beverly Hills javën e kaluar dhe më pas u kthye. /Telegrafi/