LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet dileri i drogës në Ohër

Arrestohet dileri i drogës në Ohër

Policia njofton se gjatë mbrëmjes së djeshme në Ohër ka arrestuar një 23-vjeçar pasi gjatë bastisjeve tek i njëjti janë gjetur lëndë të subtancave narkotike.

“Më datë 19.08.2023 në ora 22:50, në SPB-Ohër, është privuar nga liria A.P.(23) nga fshati Kuraticë i Ohrit. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës në një shtëpi në Ohër ku ai po qëndronte, policia gjeti dhe sekuestroi lëndë të bardhë të ngurtë, ambalazh najloni me gjurmë të lëndës pluhur të bardhë dhe para”, thonë nga MPB.