LAJMI I FUNDIT:

Arrestime

727 Artikuj

Policia belge arreston tetë persona të dyshuar për planifikimin e një sulmi terrorist

Policia belge arreston tetë persona të dyshuar për planifikimin e një sulmi terrorist

Evropa
Vrasje në tentativë në Viti, arrestohet një person

Vrasje në tentativë në Viti, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Goditet rrjeti i shpërndarjes së kokainës në Tiranë, në pranga 20 persona

Goditet rrjeti i shpërndarjes së kokainës në Tiranë, në pranga 20 persona

Shqipëri
Braktisi fëmijët e saj, arrestohet një grua në Prishtinë

Braktisi fëmijët e saj, arrestohet një grua në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohet autori i 14 vjedhjeve në Vlorë, vihet nën hetim djali i tij i mitur

Arrestohet autori i 14 vjedhjeve në Vlorë, vihet nën hetim djali i tij i mitur

Shqipëri
Për dy muaj u arrestuan 14 policë në Shqipëri, shumica akuzohen për korrupsion e shpërdorim detyre

Për dy muaj u arrestuan 14 policë në Shqipëri, shumica akuzohen për korrupsion e shpërdorim detyre

Shqipëri
Arrestohet 31 vjeçari në Durrës – sekuestrohen kallashnikov, fishekë dhe kapsolla detonatorë

Arrestohet 31 vjeçari në Durrës – sekuestrohen kallashnikov, fishekë dhe kapsolla detonatorë

Shqipëri
Aksioni i së enjtes në Prishtinë, Ferizaj, Vushtrri, Lipjan e Viti – sekuestrohen 84 mijë euro, 22 vetura, motoçikleta e dokumente

Aksioni i së enjtes në Prishtinë, Ferizaj, Vushtrri, Lipjan e Viti – sekuestrohen 84 mijë euro, 22 vetura, motoçikleta e dokumente

Kosovë
Një person arrestohet për posedim të narkotikëve dhe armëve në Prizren

Një person arrestohet për posedim të narkotikëve dhe armëve në Prizren

Kronika e Zezë
Arresohet një burrë dhe një grua nga Shkupi, kanë blerë dhe mbajtur një pistoletë automatike

Arresohet një burrë dhe një grua nga Shkupi, kanë blerë dhe mbajtur një pistoletë automatike

Maqedonia e Veriut
Ferizajasi mori një veturë me qera dhe ia shet një personi tjetër për 3 mijë euro, arrestohet nga policia

Ferizajasi mori një veturë me qera dhe ia shet një personi tjetër për 3 mijë euro, arrestohet nga policia

Kronika e Zezë
Zbulohet vila trekatëshe me kanabis në Fier, arrestohen tre persona

Zbulohet vila trekatëshe me kanabis në Fier, arrestohen tre persona

Shqipëri
Serbët e arrestuar në Moldavi për planifikim të grusht-shtetit me urdhër të rusëve, janë pjesëtarë të tifo grupit nga Beogradi – “Grobari”

Serbët e arrestuar në Moldavi për planifikim të grusht-shtetit me urdhër të rusëve, janë pjesëtarë të tifo grupit nga Beogradi – “Grobari”

Evropa
E arrestuar për pastrim parash, sekuestrohet një apartament dhe një garazh në pronësi të Alda Klosit

E arrestuar për pastrim parash, sekuestrohet një apartament dhe një garazh në pronësi të Alda Klosit

Shqipëri
​Arrestohen dy persona të dyshuar për mashtrim

​Arrestohen dy persona të dyshuar për mashtrim

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari në Ferizaj për posedim të narkotikëve

Arrestohet i dyshuari në Ferizaj për posedim të narkotikëve

Kronika e Zezë
Operacion i gjerë policor, arrestohen disa persona të dyshuar për shitblerje të drogës

Operacion i gjerë policor, arrestohen disa persona të dyshuar për shitblerje të drogës

Kronika e Zezë
Vjedhje e rëndë në një lokal afarist në Gjilan, arrestohet një person

Vjedhje e rëndë në një lokal afarist në Gjilan, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Arrestohen tre persona në Ferizaj, organizonin lojëra të fatit

Arrestohen tre persona në Ferizaj, organizonin lojëra të fatit

Kronika e Zezë
Arrestohet 19 vjeçari i kërkuar në Ferizaj nën dyshimin për dhunim

Arrestohet 19 vjeçari i kërkuar në Ferizaj nën dyshimin për dhunim

Kronika e Zezë
Arrestohen dy të dyshuar në kërkim për tentim vjedhje, policia falënderon qytetarët për bashkëpunimin

Arrestohen dy të dyshuar në kërkim për tentim vjedhje, policia falënderon qytetarët për bashkëpunimin

Kronika e Zezë
Arrestohet mësuesi në Tepelenë i cili dyshohet se ngacmoi seksualisht dy të mitura

Arrestohet mësuesi në Tepelenë i cili dyshohet se ngacmoi seksualisht dy të mitura

Shqipëri
Kanosi dhe ngacmoi seksualisht një femër në Prishtinë, arrestohet një person

Kanosi dhe ngacmoi seksualisht një femër në Prishtinë, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Doza kokaine të vendosura në kuti gati për shitje, arrestohet 33 vjeçari në Fier

Doza kokaine të vendosura në kuti gati për shitje, arrestohet 33 vjeçari në Fier

Shqipëri