“American Music Awards 2020” do të mbahen më 22 nëntor (e diele), ku do të marrin pjesë shumë yje.

Reklama

Para shfaqjes muzikore të këtij viti po kthehemi pas në kohë një dekadë më parë, te po e njëjta shfaqje për të parë zgjedhjet e modës të vajzave të famshme.

E para? Taylor Swift – e cila fitoi çmimin për artisten e preferuar femër të vendit atë natë. Ajo veshi këtë fustan me shkëlqim të shkurtër dhe sandale që i përshtateshin në mënyrë fantastike.

Më poshtë mund të shihni se si u dukën yjet tjera atë natë:

 Miley Cyrus

 Chrissy Teigen

Rihanna

Kesha

Nicki Minaj

/Telegrafi/