Çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Për këtë ata kanë zgjedhur bregdetin shqiptar, përkatësisht Jugun e Shqipërisë për t’i kaluar disa ditë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme.

Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa imazhe, ku kanë treguar momentet e këndshme që po shijojnë atje.

Foto: Almeda Abazi/InstaStory

Aktualisht, çifti ndodhen në Dhërmi së bashku me dy fëmijët e tyre, duke u freskuar në detin e jugut.

Megjithëse jetojnë në Turqi, Almeda dhe Tolgahan nuk i kanë të rralla vizitat në trojet shqiptare.

Foto: Almeda Abazi/InstaStory

Reklama

Një pjesë e familjes së Almedës vazhdojnë të jetojnë në Shqipëri dhe ajo shkon atje për t’i takuar sa herë që mundet. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Almeda Abazi/InstaStory