LAJMI I FUNDIT:

Alban Skënderaj paralajmëron projektin e ri muzikor

Alban Skënderaj paralajmëron projektin e ri muzikor
Reklama

Kantautori i njohur nga Shqipëria, Albana Skënderaj ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram, artisti ka njoftuar se ka përgatitur një këngën të re.


Ai ndau një pjesë të shkurtër të këngës së re që do të jetë e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Albani zbuloi gjithashtu se projektit pritet të publikohet sot (e martë) në ora 18:00.

“Sonte, ora 18:00 një projekt tepër i dashur për mua”, ka shkruar Skënderaj në mbishkrimin e postimit.

Të gjitha lajmet nga Alban Skenderaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Alban Skenderaj

Kujtojmë që Albani ishte tejet i angazhuar edhe përgjatë sezonit veror me koncerte e mbrëmje muzikore.

Ndërkohë, projekti i tij i fundit është bashkëpunimi që solli me këngëtaren nga Kosova, Dafina Zeqirin “E para/i pari”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori