LAJMI I FUNDIT:

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli, po flitet që ende nuk i ka mbyllur problemet me drejtësinë.

Më datë 26 shkurt, Prokuroria e Fierit pritet të japë pretencën për Luiz Ejllin, i akuzuar për veprën penale falsifikim dokumentesh kryer në bashkëpunim.


Fituesi i edicionit të dytë të akuzohet se ka falsifikuar një deklaratë noteriale për të justifikuar paratë e një personi që ishte në hetim.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Dosja ndaj tij kaloi për gjykim me datën 26 dhjetor 2022, dhe sipas Kodit Penal ai rrezikon nga 6 muaj deri në 4 vjet burgim.

Pasi nuk kishte reagim nga ana e tij deri më tani, duket që këngëtari ka zgjedhur një mënyrë tjetër të kthejë përgjigjje.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

I njohur për humorin e tij të veçantë e ndonjëherë edhe pikant, Luiz Ejlli publikon një video në InstaStory, ku shihet duke hipur në veturë të policisë.

Në këtë video, Luizi shihet duke u afruar në veturën në të cilën shkruan “Policia e Shtetit”, hipën brenda, dhe largohet duke e vozitur. /Telegrafi/

Foto: Luiz Ejlli/Instagram
Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori