Arta Elezaj ka qenë mjaft aktive këtë verë në rrjetet sociale duke publikuar imazhe të ndryshme për fansat e saj.

Aktorja e serialit “O Sa Mirë” ka forma të pëlqyeshme trupore, prandaj vënia në pah e linjave, gjithmonë ka tërhequr vëmendje.

E njohur për rolin e ‘Xhakartës’, edhe ajo nuk ka hezituar që të ndjekë trendin e pozimit me bikini.

The tan lines will fade but the memories will last forever..

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Aug 18, 2018 at 11:11am PDT

Ndërsa gjatë fundjavës ka publikuar një tjetër fotografi me bikini që ngacmon imagjinatën.

Lajmet për Arta Elezajn Lajmet për Arta Elezajn

Dhe natyrisht që figura e saj trupore ka bërë që mijëra fansa ta pëlqejnë fotografin brenda disa minutash.

Happiness comes in waves 🌊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 23, 2018 at 12:27pm PDT

Theksojmë që Arta Elezaj u bë e njohur për publikun e gjerë falë angazhimit në hit-serialin “O Sa Mirë”.

Në komedinë e popullarizuar televizive, ajo portretizon rolin e Xhakartës dhe tashmë ka fansat e karakterit të saj.

🍫

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 27, 2018 at 11:02am PDT

Ajo edhe gjatë verës ka vazhduar të jetë në qendër të vëmendjes me fotografitë e publikuara në rrjetet sociale. /Telegrafi/