LAJMI I FUNDIT:

Aktori shqiptar: Shqipëria e fiton Europianin

Aktori shqiptar: Shqipëria e fiton Europianin

Aktori dhe tifozi Kushtrim Sheremeti, në Zona e Debatit në Klan Kosova, ka thënë se pret që Shqipëria ta fitojë Europianin që mbahet në Francë, njofton Klan Kosova.

Ai ka deklaruar se pret përfaqësuesja shqiptare të renditet e dyta në grup, para Zvicrës, ndaj së cilës nuk pret fitore më të ulët se 2-0.

“Kombëtarja shqiptare do ta fitojë Europianin. Shqipëria ka më shumë gjasa ta marr vendin e dytë në grup se Zvicra”.

“Kjo kombëtare nuk e gëzon asnjë kombëtare kundërshtare që do luaj me Shqipërinë. Çdo fitore nën 2-0 kundër Zvicrës nuk e konsideroj fitore të denjë”.


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Magazina
Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Magazina
Aktorja e hitit

Aktorja e hitit "Fifty Shades of Grey" shijon pushimet në Meksikë me partnerin e saj Chris Martin

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Kalo në kategori