LAJMI I FUNDIT:

Aktori amerikan, Ezra Miller arrestohet për herë të dytë brenda një muaji

Aktori amerikan, Ezra Miller arrestohet për herë të dytë brenda një muaji

Ezra Miller u arrestua për herë të dytë në Hawaii.

Aktori amerikan është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar një grua në Hawaii.

Ylli i “Fantastic Beasts” gjuajti me karrige në drejtim të gruas, duke e lënë atë me një çarje në ballë, sipas policisë.

Ezra Miller (Foto: Getty Images)

Miller u arrestua në orët e hershme të mëngjesit të së martës për sulm të shkallës së dytë në një pronë private në Pahoa në Big Island të Hawaiit, pas raportimeve për sulmin.

Është hera e dytë që 29-vjeçari arrestohet në javët e fundit.

Departamenti i Policisë së Hawaiit tha se aktori ishte i “inatosur” përpara se të gjuante karrigen.

Ezra Miller (Foto: Getty Images)

Miller është i njohur për rolet e tij në “Perks of a Wallflower”, “Trainwreck” dhe në “Fantastic Beasts”.

Reklama

Megjithatë, sipas raportimeve nga Rolling Stone, drejtuesit e Warner Bros dhe DC u takuan pas arrestimit të parë të Miller, duke rënë dakord të ndalonin çdo projekt të ardhshëm me aktorin. /Telegrafi/

Ezra Miller (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Kalo në kategori