LAJMI I FUNDIT:

Aksidenti i së premtes në Kaçanik – shënohet edhe viktima e dytë e cila ishte në trajtim në QKUK

Aksidenti i së premtes në Kaçanik – shënohet edhe viktima e dytë e cila ishte në trajtim në QKUK

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi të premten në magjistralen Kaçanik-Ferizaj, ku humbi jetën një person dhe katër të tjerë u lënduan.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën ka ndërruar jetë edhe viktima femër e cila kishte pësuar lëndime në këtë aksident.


Policia jep detaje për aksidentin në Kaçanik, ku humbi jetën një person
Lexo po ashtu Policia jep detaje për aksidentin në Kaçanik, ku humbi jetën një person

“17.11.2023-21:06. Më datën dhe kohën e lartcekur, viktima femër kosovare kishte pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku dhe ka qenë duke marrë tretman mjekësor në QKUK-së. Më datë 18.11.2023 rreth orës 21:00 është konfirmuar se viktima e lartcekur ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Vrasja e Liridonës, gazetarja Lala: Familjarët e saj më thanë se Naimi kishte probleme financiare dhe bënte jetë të shfrenuar

Vrasja e Liridonës, gazetarja Lala: Familjarët e saj më thanë se Naimi kishte probleme financiare dhe bënte jetë të shfrenuar

Lajme
Pamjet e para pas aksidentit në Itali ku humbën jetën dy të rinj shqiptarë – vetura e tyre përfundoi në lumë

Pamjet e para pas aksidentit në Itali ku humbën jetën dy të rinj shqiptarë – vetura e tyre përfundoi në lumë

Kronika e Zezë
“Kishte tentativa të tjera të Naimit për ta vrarë Liridonën”, gazetarja Lala: Pse nuk i besoj babait të Naimit

“Kishte tentativa të tjera të Naimit për ta vrarë Liridonën”, gazetarja Lala: Pse nuk i besoj babait të Naimit

Lajme
Njësiti Special Intervenues sot në protestë, bashkë me ta edhe Sindikata e Policisë së Kosovës

Njësiti Special Intervenues sot në protestë, bashkë me ta edhe Sindikata e Policisë së Kosovës

Lajme
Arrestohet në Kosovë Gëzim Çela, “baroni i drogës” së Shqipërisë

Arrestohet në Kosovë Gëzim Çela, “baroni i drogës” së Shqipërisë

Kronika e Zezë
Ambasadori i Suedisë: Po punojmë ngushtë me Kosovën në hetimin e rastit të vrasjes së Liridonës

Ambasadori i Suedisë: Po punojmë ngushtë me Kosovën në hetimin e rastit të vrasjes së Liridonës

Lajme
Kalo në kategori