Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm.

Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht kanë humbur jetën pesë persona, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Tre prej tyre kanë humbur jetën në vendngjarje ndërsa dy personat tjerë kanë humbur jetën në klinikat e Shkupit.

Më shumë informacione gjatë ditës së nesërme./Telegrafi/