LAJMI I FUNDIT:

Aksident në Suharekë, vetura përfundon brenda barnatores

Aksident në Suharekë, vetura përfundon brenda barnatores

Një veturë është aksidentuar sot në Suharekë, duke përfunduar në hapësirat e barnatores.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi tha për Telegrafin se në aksident është lënduar një person.


“Sot me datë 26.02.2024 është raportuar për një vetaksident trafiku në rrugën ‘Brigada 123’ në Suharekë. Një automjet gjatë lëvizjes, pasi që ngasësi ka humbur kontrollin mbi automjetin e tij, automjet per pasagjere ka goditur një barnatore. Si pasojë e aksidentit një person është lënduar (pasagjere) në automjet si dhe janë shkaktuar dëme materiale”, deklaroi ai.

Ndryshe, në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë ndodhur 34 aksidente trafiku, ku 9 prej tyre ishin me persona të lënduar./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë

"Kolla e keqe", infektologu Ramadani tregon tri fazat që kalon i infektuari

Mirjeta Hajzeraj
​Kush është shqiptarja që fshehu aksidentin me dy të vdekur në Kroaci

​Kush është shqiptarja që fshehu aksidentin me dy të vdekur në Kroaci

Kronika e Zezë
Liga Qytetare Shqiptaro-Amerikane dënon ashpër kërcënimin publik të Vuçiqit kundrejt shqiptarëve të Luginës

Liga Qytetare Shqiptaro-Amerikane dënon ashpër kërcënimin publik të Vuçiqit kundrejt shqiptarëve të Luginës

Lugina
Haradinaj kujton vëllain Enverin: Me plagë lufte në trup, i’u ndërpre jeta nga një dorë që donte të mbillte vëllavrasje

Haradinaj kujton vëllain Enverin: Me plagë lufte në trup, i’u ndërpre jeta nga një dorë që donte të mbillte vëllavrasje

Lajme

"Shkrumb e hi", pamje nga fabrika e mjedrës që u dogj në Podujevë

Kronika e Zezë
Përleshje me armë mes dy grupeve në Gjakovë – policia në kërkim të një personi

Përleshje me armë mes dy grupeve në Gjakovë – policia në kërkim të një personi

Kronika e Zezë
Kalo në kategori