Adam Levine dhe gruaja Behati Prinsloo u panë së bashku në daljen e parë publike që kur këngëtari u akuzua për dërgimin e mesazheve flirtuese me tre femra.

Reklama

Në fotot ekskluzive të DailyMail shihet vokalisti i Maroon 5 në Montecito të Kalifornisë, i veshur me një bluzë të kuqe dhe pantallona të shkurtra menjëherë pasi ai lëshoi ​​një deklaratë në të cilën ai mohoi të kishte një lidhje, por pranoi se ai ‘kapërceu kufirin’.

Duke ecur përpara Levine ishte gruaja e tij shtatzënë, Behati Prinsloo, e cila u shfaq e veshur me një bluzë të bardhë me flokë të lidhura teksa çifti merrte dy fëmijët e tyre nga shkolla pranë shtëpisë së tyre prej 52 milionë dollarësh në Montecito.

Reklama

Pavarësisht lajmit tronditës se Levine kishte shkëmbyer mesazhe flirte, nuk kishte asnjë shenjë mosmarrëveshjeje martesore pasi çifti u panë të buzëqeshur ndërsa ata po ecnin bashkë.

Reklama

Pamja vjen pasi dy gra të tjera kanë dalë në mediat sociale duke e akuzuar Levine se u ka dërguar mesazhe flirte – dhe ndonjëherë edhe seksuale – një ditë pasi këngëtarja u akuzua për një lidhje me një 23-vjeçare Summer Stroh.

Komediania Maryka dhe një grua e quajtur Alyson Rose postuan pamje nga bisedat e tyre të supozuara në Instagram me Levine, pak pasi modelja Stroh zbuloi se kishte një lidhje sekrete me këngëtarin vitin e kaluar.

Reklama

Megjithëse konteksti i mesazheve është i paqartë, disa nga shkëmbimet duket se kanë vula kohore nga korriku i këtij viti, kur Levine do të kishte shënuar përvjetorin e tetë të martesës me Behatin.

Influencuesja e Instagramit, Sumner, iu kundërpërgjigj Levine pasi ai mohoi se ata kishin një lidhje dhe dukej se e nënvlerësonte lidhjen e tyre si thjesht ‘flirtim’.

Reklama

Modelja 23-vjeçare hyri në Instagram për të përbuzur komentet e këngëtarit të Maroon 5 të martën (20 shtator), duke shpërndarë një postim të shkurtër ku thuhej: “Dikush t’i japë këtij njeriu një fjalor”.

Mesazhi me sa duket i referohet deklaratës së mëparshme të Levine, në të cilën ai pranoi se kishte qenë ‘e papërshtatshëm’, por dukej se sugjeronte se marrëdhënia e tyre nuk ishte fizike.

Reklama

Këngëtari ndau një postim duke adresuar thashethemet, të cilat u shfaqën vetëm disa ditë pasi gruaja e tij modele konfirmoi se ajo ishte në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Deklarata megjithatë, duket se bie ndesh me videon tani virale të Strohit në TikTok, ku ajo pretendonte se kishte një ‘marrëdhënie’ me Levine për ‘rreth një vit’ dhe përfshinte mesazhet e tyre flirte që sugjeronin se të dy ishin takuar personalisht të paktën një herë.

Reklama

Stroh tha se ajo zgjodhi të zbulonte lidhjen me muzikantin vetëm pasi mësoi se një nga shoqet e saj dyshohet se kishte shkuar në shtyp me pretendimet e saj dhe ajo “dëshironte t’i paraprinte çfarëdo historie që kishin mediat”.

Reklama

Disa orë më parë, Stroh kishte shkaktuar zhurmë në mediat sociale pasi shkoi në TikTok për të zbuluar për herë të parë detaje të lidhjes së saj të dyshuar të paligjshme me Levine.

Modelja, e cila tani është e vendosur në Los Angeles pas studimeve në Universitetin e Teksasit, ndau pamjet e shkëmbimeve të tyre flirte në Instagram, duke përfshirë një mesazh të çuditshëm ku Levine pyeti nëse mund t’i vinte fëmijës së tij emrin e saj.

Stroh, i cili nuk bëri të ditur specifikat rreth takimeve të tyre, tregoi mesazhet në Instagram mes dyshes.

Reklama

Sipas Stroh, e cila ka mbi 3 mijë ndjekës në Instagram, ajo dhe Levine po “takonin njëri-tjetrin për rreth një vit”, derisa të dy humbën kontaktin “për një periudhë muajsh”.

Reklama

Megjithatë, muzikanti 43-vjeçar më vonë do të rikthehej në kontakt në qershor të këtij viti për të ndarë lajmin se ai ishte në pritje të një fëmije tjetër me gruan e tij prej tetë vjetësh, pohoi ajo.

Dhe për habinë e saj, këngëtari e pyeti nëse mund ta emëronte fëmijën Sumner nëse do të ishte djalë.

Ajo shpjegoi se kurrë nuk kishte planifikuar ta trajtonte situatën në një mënyrë kaq publike dhe ishte e vetëdijshme për pasojat e ‘lidhjes me një histori si kjo’.

Stroh nuk dha një afat kohor të saktë të lidhjes, megjithatë, akuzat janë shfaqur vetëm pesë ditë pasi Prinsloo konfirmoi shtatzëninë e saj në një postim në Instagram mes spekulimeve të shumta.

Reklama
Reklama

Levine dikur ishte pothuajse po aq i famshëm për serinë e të dashurave të tij modele sa për karrierën muzikore përpara se të lidhte kurorë me Prinsloo në 2014.

Derisa u martua me Prinsloo-n në një ceremoni romantike në Cabo San Lucas në korrik 2014, Levine kishte takime romantike me modele të “Victoria’s Secret” si: Anne Vyalitsana dhe Nina Agdal, si dhe një lidhje të përfolur me Jessica Simpson.

Çifti tani ka dy vajza Dusty Rose dhe Gio Grace teksa pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të tretë. /Telegrafi/