Adam Levine dhe gruaja e tij Behati Prinsloo dukej se po kalonin pak kohë së bashku në Las Vegas përpara se ai të rikthehej në skenë mes skandaleve të tij të vazhdueshëm.

Frontmeni 43-vjeçar i Maroon 5 dhe modelja 34-vjeçare e “Victoria’s Secret” u panë duke mbërritur në një pistë ajrore në Santa Barbara të Kalifornisë, të martën (27 shtator), ndërsa përgatiteshin të hipnin në një avion privat për në Vegas.

Reklama

Çifti kanë qëndruar larg vëmendjes ditët e fundit, pasi modelja Sumner Stroh pohoi se Adami i kishte dërguar vazhdimisht mesazhe flirte dhe kishte vazhduar një lidhje njëvjeçare me të, megjithëse ai e ka mohuar që ishte lidhje fizik ndërsa pranoi se mesazhet e rrjedhura ishin ‘naive dhe budalla’.

Reklama

Adami u pa i veshur me një bluzë të zezë të cilën e kombinoi me xhinse që kishin qëndisje shumëngjyrëshe mbi këmbë. Ai shtoi një palë atletet Nike jeshile gëlqere dhe kapele kafe.

Reklama

Këngëtari i “Moves Like Jagger” mbante një xhaketë xhins mbi krahun e tij, një çantë dhe shishe uji, ndërsa mbante syze dielli të holla të zeza, shkruan DailyMail.

Behati në anën tjetër mbuloi barkun e rrumbullakosur me një xhaketë të zezë të lidhur rreth belit të saj.

Ajo kishte veshur një bluzë me print leopardi që zbulonte krahët e saj, megjithëse pjesa tjetër e dukjes ishte fshehur nga palltoja.

Reklama

Ylli i pasarelave tregoi këmbët e saj të gjata me një palë çizme Prada të zezë me platformë. Ajo mbante me vete një çantë dore ngjyrë kafe, një shishe të madhe uji dhe syze dielli.

Nuk është e qartë nëse Adam kishte ndonjë biznes shtesë për t’u kujdesur në Vegas përpara performancës së ardhshme të përfitimeve të Maroon 5, pasi grupi njoftoi më herët të martën se do të bënte një rezidencë në Sin City duke filluar nga marsi 2023.

Reklama

Shfaqjet në Las Vegas do të zgjasin deri më 12 gusht dhe biletat do të dalin në shitje për datat që fillojnë më 3 tetor.

Reklama

Udhëtimi i Adamit dhe Behatit vjen vetëm disa ditë pasi Sumner Stroh, modelja që pretendonte se kishte një lidhje me të dhe zbuloi mesazhet që ai i dërgonte, u pa duke shijuar jetën e natës në Los Angeles.

Një video e TikTok që ajo filmoi përfshinte mesazhe me tekst që dyshohet se ishin dërguar mes saj dhe Levine, të cilat shfaqnin mesazhe flirtuese dhe sugjerime për takime personale.

Në klip, Stroh tha se ndihej e ‘manipuluar’ nga këngëtari i popit.

“Në thelb, unë kisha një lidhje me një burrë që është i martuar me një modele të Victoria’s Secret. Në atë kohë isha e re, isha naive dhe, sinqerisht, ndihem e shfrytëzuar”, tha ajo.

Reklama
Reklama

Që kur Stroh ndau mesazhet e saj, të paktën katër gra të tjera kanë pohuar se Levine u dërgonte atyre mesazhe flirtuese – dhe ndonjëherë edhe seksuale, duke përfshirë komedianen Maryka dhe një grua të quajtur Alyson Rose.

Pas skandalit të parë, Levine ndau një postim që adresonte thashethemet e mashtrimit, duke pranuar se ai ‘kapërceu kufirin’.

“Unë përdora gjykim të dobët duke folur me dikë tjetër përveç gruas sime në çdo lloj mënyre flirtuese”, tha muzikanti.

Një grua e pestë hedh akuza ndaj Adam Levine: Më kërkoi ta kaloja ditën lakuriq me të Një grua e pestë hedh akuza ndaj Adam Levine: Më kërkoi ta kaloja ditën lakuriq me të

“Unë nuk kam pasur një lidhje, megjithatë, kam kaluar kufirin gjatë një periudhe të penduar të jetës sime. Në disa raste u bë e papërshtatshme. Unë e kam adresuar këtë dhe kam ndërmarrë hapa pro aktivë për ta korrigjuar këtë me familjen time”, u shpreh artisti ndër tjera.

Reklama
Reklama

Ndërkohë së fundmi, burimet i thanë TMZ se Levine planifikon të rikthehet në performancën me grupin e tij Maroon 5.

Megjithatë, raportohet se këngëtari po planifikon gjithashtu të përmbushë të gjitha detyrimet e tij të ardhshme, të cilat mund të përfshijnë turneun e tij të planifikuar me grupin. Ai do të performojë në Azi duke filluar në nëntor, përpara se të përfundojë turneun e shkurtër me një shfaqje të Vitit të Ri në Palm Springs të Kalifornisë. /Telegrafi/