Modelja e njohur, Behati Prinsloo është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë.

Reklama

Ish -modelja e “Victoria’s Secret” u fotografua duke treguar me krenari barkun e rrumbullakosur ndërsa ishte për drekë me bashkëshortin e saj Adam Levine në Santa Barbara.

Modelja 34 vjeçe, zbuloi se do të donte të kishte më shumë fëmijë me këngëtaren 43-vjeçare të grupit “Maroon 5”, me të cilën ajo aktualisht ka vajzat Dusty Rose Gio.

Teksa bukuroshja shfaqi barkun e saj veshur me një fustan mëndafshi me lule të ngjitur ngjyrë të kaltër, ajo bëri çmos për të mposhtur nxehtësinë duke i mbajtur flokët e saj të gjatë në një topuz të çrregullt dhe duke bartur aksesorët minimalë.

Reklama

Për daljen e saj, modelja mbante edhe sytjena të zezë, një gjerdan kryq ari, sandale të zeza me platformë dhe një palë syze, shkruan DailyMail.

Reklama

Levine dukej i vëmendshëm ndaj bashkëshortes së tij ndërsa ata u ulën së bashku dhe biseduan jashtë në pasditen e nxehtë.

Tri herë fituesi i “Grammy” kishte veshur një bluzë rozë dhe pantallona të shkurtra ngjyrë të zezë.

Dalja e tyre vjen pasi ajo i tha ET në nëntor se donte ‘pesë fëmijë’ dhe kishte ëndrra për ‘një familje të madhe’.

Levine dhe Prinsloo u fejuan në korrik 2013 dhe u martuan një vit më vonë para 275 të ftuarve në Los Cabos të Meksikës.

Reklama

Në korrik të vitit 2016, u konfirmua se dyshja do të mirëpritnin fëmijën e tyre të parë, i cili lidhjen në shtator.

Prindërit e lumtur vazhduan të zgjerojnë familjen e tyre për herë të dytë me tre vjeçaren e tyre Gio Grace, e cila lindi në vitin 2018.

Reklama

Adam, i cili ishte në jurinë e “The Voice” nga viti 2011 deri në 2019, një herë tha në emision se sekreti i një martese të lumtur ishte të pranonte se gruaja e tij ka ‘gjithmonë të drejtë’.

Të gjitha lajmet nga Adam Levine Të gjitha lajmet nga Adam Levine

“Edhe kur nuk mendon gjithmonë se është kështu, bëje që ajo të ndihet ashtu siç është. Më beso”, kishte deklaruar artisti. /Telegrafi/

Reklama