LAJMI I FUNDIT:

14 vjetori i pavarësisë festohet shëndetshëm me pulë të freskët!

14 vjetori i pavarësisë festohet shëndetshëm me pulë të freskët!

14 vjetori i pavarësisë së Kosovës do të festohet më 17 shkurt, një ditë e madhe për vendin tonë dhe për qytetarët shqiptarë në mbarë botën.

Në secilën shtëpi në mbarë Kosovën do të festohet 14 vjetori i shtetësisë dhe momentet pranë familjes apo shoqërisë sigurisht se do të jenë plot me shije dhe ushqime të ndryshme të shëndetshme.

Sigurisht, aty nuk mungon Perutnina Ptuj me pulën e freskët nga linja Natur.

Perutnina Ptuj sjell mishin e pulës 100% me origjinë sllovene në vendin tonë.

Duke i respektuar standardet më të larta të cilësisë, pulat hanë ushqimin natyral në fermat e Perutnina Ptuj në Slloveni.

Në monitorim të vazhdueshëm dhe kritere strikte, mishi i freskët i pulës vjen në vendin tonë, ku mund të furnizoheni në rrjetet e marketeve në mbarë vendin.

A e dini se?

  • Furnizimi është i rregullt tri herë në javë nga Sllovenia në Kosovë.

  • Mishi i freskët i pulës vjen nga ferma në tryezën tuaj

  • Është me 100% origjinë sllovene

  • Cilësi, siguri, gjurmueshmëri dhe ekologji

  • Pa hormone

  • Pa antibiotik

Ku me ble pulën e freskët nga Perutnina Ptuj?

Mund ta gjeni në rrjetet e marketeve në mbarë vendin apo të caktoni me porosi në marketin online, Begmart.com – transporti është FALAS me automjete frigoriferike.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Ekonomi
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Kalo në kategori