LAJMI I FUNDIT:

11 bebe që janë sozitë e personazheve të famshëm (Foto)

11 bebe që janë sozitë e personazheve të famshëm (Foto)
Në mëdyshje, por ky djalosh duket si Vin Diesel.

Si rregull, të gjithë fëmijët e vegjël duhet të duken si prindërit e tyre. 

Reklama

Por, nganjëherë, duke parë figurat e fëmijëve të adhurueshëm, është e vështirë të mos vëresh se sa i ngjajnë idhujve të famshëm nga tiparet e fytyrës.

Bright Side ka publikuar së fundmi një listë me disa foshnje që duken sikur të jenë soziet e aktorëve dhe artistëve me famë botërore! /Telegrafi/

Kjo vajzë e vogël 2 vjeçe duket si Ed Sheeran

Damn, është vetë Gandalf!

Ky fëmijë ngjason shumë me të famshmen zonja Doubtfire.

Gjatë shtatzënisë së saj, nëna e këtij vogëlushi duhet të ketë parë vetëm filmin me Danny DeVito.

Kush është në këtë foto? Është Jay Z personalisht?

Në mëdyshje, por ky djalosh duket si Vin Diesel.

Kjo vajzë duket si imazhi i buzëqeshur i Jamie Oliver

Dhe ky fëmijë duket si i famshmi Kevin nga filmi The Office

A mund të ketë ky fëmijë ngjashmëri me Gordon Ramsay?

Nipi ngjason shumë me dajën e tij, fituesin e çmimit Grammy, John Legend.

Ky djalosh e konsideron veten një anëtar i familjes mbretërore …