0Shares

Arber Zeneli e filloi si titullar ndeshjen për Heerenveenin ndaj gjigantit holandez PSV Eindhoven.

Dhe vetëm katër minuta iu nevojitën atij të gjen rrugën drejt golit.

Çfarë goli! Arber Zeneli ‘bombardon’ PSV Eindhovenin (Video) Çfarë goli! Arber Zeneli ‘bombardon’ PSV Eindhovenin (Video)

Për këtë ylli i Përfaqësueses së Kosovës është shprehur mjaft i lumtur dhe normalisht që nuk ka munguar edhe falënderimit për tifozët.

“Paraqitje e mirë ekipore sot, jam i lumtur për golin e parë sezonal. Mbështetja ishte fantastike”, ka shkruar Zeneli.

Në fund Heerenveeni fitoi me rezultat 2-0 dhe kështu renditet në vendin e shtatë me tetë pikë nga katër ndeshje, një më pak se PSV dy pozita më lart. /Telegrafi/

Good team performance today, and I'm happy for the first goal of the season! The support was fantastic???

A post shared by Arber Zeneli?????? (@azeneli13) on Sep 10, 2017 at 7:57am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)