Foto intime të yllit të Manchester Cityt, Gabriel Jesus dhe ish-sulmuesit të Chelseat, janë gjetur në një dyqan bamirësie.

Të dy lojtarët shihen të zhveshur lartë, me po ashtu femrën e njëjtë në shtrat, e që skandali ka shpërthyer në mediat angleze.

Foto: The Sun

Të dy fotot ishin dërguar nga një grua në dyqanin e bamirësisë në Marylebone, në qendër të Londrës.

“Dy fotot ishin menjëherë të njohura, me Jesusin dhe Costan, që të dy me femrën e njëjtë në shtrat”, ka thënë një burim.

Foto: The Sun

“Që të dy ishin duke qeshur në ato foto dhe duken të relaksuar nën shoqërimin e asaj femre, por nuk dihet se kur janë bërë fotot”.

“Duket se pikturat janë bërë në kohëra të ndryshme, mirëpo nuk dihet se në cilin vit janë shkrepur”, ka shtuar më tej ky burim. /Telegrafi/

Foto: The Sun