Ka tash e sa kohë që nuk po merret me muzikë, megjithatë publiku nuk mund ta harrojë.

Fjala është për këngëtaren Zanfina Ismai, e cila prej më shumë se dy vitesh i është përkushtuar profesionit të saj si juriste.

Zanfina është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

View this post on Instagram

We have beautiful nature

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on Jun 23, 2019 at 1:32pm PDT

Së fundmi, e vogla e familjes Ismaili ka nisur pushimet, duke vendosur t’i shijojë disa ditë të mira në plazhin e Ulqinit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ajo ka publikuar së fundmi për ndjekësit e saj një fotografi, ku shfaqet duke pozuar me bikini, ndërsa vë në pah linjat e saj atraktive.

View this post on Instagram

I know you feel it too…

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on Jul 18, 2019 at 4:29am PDT

“Unë e di që ju e ndjeni shumë”, ka shkruar Zanfina në mbishkrimin e fotografisë, duke ngacmuar kështu imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ndërkohë, përkundër mungesës së madhe, Ismaili nuk ka bërë të ditur nëse mendon rikthimin në skenë me ndonjë projekt të ri muzikor. /Telegrafi/