Arta Elezaj është shndërruar ndër personazhet më të pëlqyer të hit serlait “O Sa Mirë”.

Roli i saj si ‘Xhakarta’, një vajzë nga komuna e Klinës, ka bërë që Arta të krijojë një simpati të veçantë tek shikuesit.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Në përditshmëri, ajo është një modelet mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, dhe shpesh bëhet temë për fotografitë provokuese që publikon.

Së fundmi, ajo ka sjell në Instagram disa imazhe, ku shfaqet mjaft atraktive e veshur në të kuqe, ndërsa vë në pah këmbët provokuese.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

“Kur jeni në dyshim, vishni të kuqen”, ka shkruar Arta, teksa ka arritur të marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Ndryshe, ajo vazhdon të jetë pjesë e serialit të përjavshëm, i cili për momentin shquhet si një ndër serialet më të ndjekura. /Telegrafi/

When in doubt, wear red 🌹

A post shared by Arta Elezaj – Official Acc (@artaelezaj) on Apr 19, 2018 at 9:51am PDT