Një prej aktoreve të njohura në vend, Arta Elezi, është shfaqur më bukur se asnjëherë tjetër.

Ajo prej kohësh është pjesë e serialit më të shikuar në vend “o Sa Mirë”.

Dhe, aty ajo luan rolin e Xhakartës, një prej personazheve më atraktive të serialit.

Bukuroshja gjithnjë shkëlqen me dukjen e saj.

Dhe tash, në ditët e para të pranverës, ajo ka dëshmuar pse është një prej femrave më atraktive.

Arta aktualisht besohet se është pa të dashur.

Ndryshe, jeta e saj private nuk është fare e komentuar në media. /Telegrafi/