LAJMI I FUNDIT:

Vogëlushja “fiton zemrat” e përdoruesve të rrjeteve sociale duke iu bashkuar trendit të famshëm të TikTok-ut, Asoka

Vogëlushja “fiton zemrat” e përdoruesve të rrjeteve sociale duke iu bashkuar trendit të famshëm të TikTok-ut, Asoka

Kënga San Sanana nga filmi indian Asoka po shënon një “ringjallje” befasuese në rrjetet sociale.

Kjo këngë interesante e kënduar fillimisht nga Alka Yagnik është bërë obsesioni më i fundit për krijuesit e përmbajtjeve në TikTok në mbarë botën, përcjell Telegrafi.

Së fundmi, në Instagram po qarkullon një video që shfaq një vajzë të vogël teksa i bashkohet trendit Asoka dhe ka grumbulluar afro 3 milionë pëlqime.


Videoja është pëlqyer shumë edhe nga përdoruesit.

“Sfida u mbyll”, shkroi një përdorues.

“Ajo e fitoi trendin”, shkroi një tjetër. /Telegrafi/