LAJMI I FUNDIT:

Vizita e paparalajmëruar e ushtarit ukrainas në familje, djali i tij nuk mund t’ju besojë syve kur e sheh para derës

Vizita e paparalajmëruar e ushtarit ukrainas në familje, djali i tij nuk mund t’ju besojë syve kur e sheh para derës

Një ushtar ukrainas kishte arritur të gjej pak kohë të lirë, që t’i bëjë një vizitë të paparalajmëruar familjes së tij.

Reklama

Derisa dikush i binte ziles, i biri i tij duke mos e ditur fare se kush mund të ishte hapi derën me shumë pak interesim për personin që ishte në anën tjetër.

Megjithatë kur para tij u shfaq babai të cilin prej muajsh nuk e kishte parë dhe nuk dinte asgjë për fatin e tij, mbeti i shtangur, transmeton Telegrafi.

Grupi mercenar rus rekruton luftëtarë përmes PornHub: Mos m*****, eja puno për Wagner
Lexo po ashtu Grupi mercenar rus rekruton luftëtarë përmes PornHub: Mos m*****, eja puno për Wagner

Madje në një moment shtrihet në tokë nga emocionet dhe nuk mund të ndalej të qesh nga gëzimi i madh që sërish po e sheh babanë.

Aty vrapoi menjëherë edhe bija e tij, kur e kuptoi se vërtetë ishte babai që u kishte bërë një vizitë të paparalajmëruar.

Ky moment emocionues është regjistruar me kamerë amatore, ku shihen fëmijët e gëzuar në përqafim të babait të tyre. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Ish-spiuni serb Spasiq për skandalin e tunellit në Gjykatën e Lartë në Mal të Zi: Sigurimi Shtetëror ka plaçkitur çfarë do që i ka rënë në dorë

Ish-spiuni serb Spasiq për skandalin e tunellit në Gjykatën e Lartë në Mal të Zi: Sigurimi Shtetëror ka plaçkitur çfarë do që i ka rënë në dorë

Mali i Zi
Ukraina bombardon tanket ruse në vijë të frontit

Ukraina bombardon tanket ruse në vijë të frontit

Evropa
Irani po ashpërson masat për vendosjen e hixhabit, një vit pas vdekjes së Mahsa Aminit

Irani po ashpërson masat për vendosjen e hixhabit, një vit pas vdekjes së Mahsa Aminit

Azia
Shkencëtarët kanë llogaritur se kur Toka mund të goditet nga një asteroid me fuqinë e 22 bombave atomike

Shkencëtarët kanë llogaritur se kur Toka mund të goditet nga një asteroid me fuqinë e 22 bombave atomike

Botë
Zelensky: Ukraina do të nisë prodhimin e armëve në bashkëpunim me SHBA-në

Zelensky: Ukraina do të nisë prodhimin e armëve në bashkëpunim me SHBA-në

Evropa
Ukraina merr dhjetë tanke suedeze Stridsvagn 122

Ukraina merr dhjetë tanke suedeze Stridsvagn 122

Evropa
Kalo në kategori