LAJMI I FUNDIT:

Vera akoma s’ka mbaruar në Fafa Hotels & Resorts, shijoje shtatorin me ofertat më të mira

Vera akoma s’ka mbaruar në Fafa Hotels & Resorts, shijoje shtatorin me ofertat më të mira

Ndërsa vera kalon butësisht në nuancat e arta të vjeshtës, është koha e përkryer për të planifikuar një pushim në brigjet e bukura të Shqipërisë. Dhe një shtator të paharrueshëm ju mund ta përjetoni nga dy ofertat All- Inclusive të kompleksi Fafa, të cilat janë të krijuara për ta bërë qëndrimin tuaj vërtetë magjik. 

Përfitoni nga oferta në Grand Blue Fafa Resort & Spa 

Për vetëm 75 euro për person, ju mund të shijoni një qëndrim gjithëpërfshirës në Grand Blue Fafa Resort. Kjo ofertë përfshinë akomodimin në një dhomë dyshe luksoze, mëngjes, drekë, snack dhe darkë.  

Gjithashtu ju do të keni pije të pakufizuara nga ora 10:00 deri në orën 22:00, spa center, pishina, xhakuzi, sauna, animatorë për fëmijë, muzikë live e shumë çka tjetër. 

Grand Blue Fafa gjendet shumë afër bregdetit dhe ju mund të përjetoni freskinë dhe tingullin e valëve të detit në çdo moment. 

Çka përfshihet në ofertën e Fafa Premium Resort & Spa? 

Kurse në ofertën për 65 euro për person përfshihet akomodimi në një dhomë luksoze dyshe në Fafa Premium Resort & Spa.

Në një ofertë të tillë përfshihet mëngjesi, dreka, snack dhe darka. Gjithashtu pije të pakufizuara nga ora 10:00 deri në orën 22:00, animatorë për fëmijë dhe miniklub, pishinë, plazh, spa, muzikë live, palestër, parkim dhe Wi-Fi.  

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një arratisje relaksuese ose një pushim plot argëtim për të gjithë familjen, Grand Blue Fafa Resort & Spa dhe Fafa Premium Resort & Spa kanë diçka për shijet e gjithsecilit. 

Me vendndodhjen e tyre mahnitëse buzë detit, akomodimet luksoze dhe komoditetet e klasit botëror, këto resorte janë vendi i përsosur për t’i shpëtuar të përditshmes dhe për të krijuar kujtime të qëndrueshme. 

Shtatori është koha perfekte për të vizituar Shqipërinë 

Shtatori është një kohë e shkëlqyer për të vizituar Shqipërinë, pasi moti është ende i ngrohtë dhe me diell, por turmat janë pakësuar. Kjo do të thotë që ju mund të shijoni gjithçka që Shqipëria ka për të ofruar, nga plazhet e saj të bukura dhe ujërat e pastër kristal deri te rrënojat e lashta dhe qytetet e saj plot gjallëri, pa pasur nevojë të shqetësoheni për turmat e njerëzve. 

Rezervoni pushimet tuaja në shtator sot! 

Mos i humbisni këto oferta të jashtëzakonshme të shtatorit nga Grand Blue Fafa Resort & Spa dhe Fafa Premium Resort & Spa.

Rezervoni pushimet tuaja sot dhe përjetoni më të mirën që ofron Shqipëria! 

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Facebook: Grand Blue Fafa 

Nr.tel: +355 69 708 63 52/+355697067501 

E-mail: info@fafa.al