0Shares

Siç e dinë shumica e prindërve, shprehitë e gjumit të bebeve janë ndër më problematiket në botë.

Megjithatë, disa ekspertë besojnë ta kenë gjetur zgjidhjen për këtë dhe pohojnë se vetëm me një copë letër mund ta vendosni beben në gjumë brenda një minute.

Për të parë si funksionon kjo metodë, shikojeni videon e mëposhtme:

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)