LAJMI I FUNDIT:

Vdes një grua në Vushtrri pasi ra në bunar

Vdes një grua në Vushtrri pasi ra në bunar
Foto: Ilustrim

Një grua ka vdekur të martën rreth orës 14:00 në Vushtrri, pasi ka rënë në bunar.

Reklama

Policia njofton se rasti është iniciuar si vdekje e dyshimtë.

“Vushtrri 06.06.2023 – 14:00. Është raportuar se një femër kosovare ka rënë në bunar. Njësia e zjarrfikësve, emergjenca dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë tërhequr trupin e pa jetë të viktimës”, thuhet në raportin policor.

Vdekjen e saj e ka konstatuar mjeku, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Lajme
Ambasadori i Kosovës në SHBA i reagon republikanes Tenny: Po justifikoni paturpshëm një sulm terrorist

Ambasadori i Kosovës në SHBA i reagon republikanes Tenny: Po justifikoni paturpshëm një sulm terrorist

Lajme
Deputetja britanike e quan skandaloze deklaratën e kongresistes amerikane për vrasjen e policit në veri

Deputetja britanike e quan skandaloze deklaratën e kongresistes amerikane për vrasjen e policit në veri

Lajme
Kurti dhe Gërvalla iu prezantojnë Korit Diplomatik qëndrimet zyrtare për sulmin terrorist në veri

Kurti dhe Gërvalla iu prezantojnë Korit Diplomatik qëndrimet zyrtare për sulmin terrorist në veri

Lajme
Avokati serb: Dyshja Vuçiq-Vulin janë organizatorët e padiskutueshëm të sulmit terrorist në Kosovë

Avokati serb: Dyshja Vuçiq-Vulin janë organizatorët e padiskutueshëm të sulmit terrorist në Kosovë

Lajme
Eurodeputeti holandez i reagon zëdhënësit të BE-së: Ndaloni zbutjen e destabilizuesve [Serbisë

Eurodeputeti holandez i reagon zëdhënësit të BE-së: Ndaloni zbutjen e destabilizuesve [Serbisë

Lajme
Kalo në kategori