Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur dje pasdite në Kamenicë.

Policia ka njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe mjeku kujdestar i cili ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. /Telegrafi/