LAJMI I FUNDIT:

Vajza nga India bëri një laptop prej kartoni kur tezja e saj refuzoi t’ia jepte pajisjen elektronike

Vajza nga India bëri një laptop prej kartoni kur tezja e saj refuzoi t’ia jepte pajisjen elektronike
Reklama

Se fëmijët janë kureshtarë dhe kanë potencial të pakufizuar kreativiteti e dëshmon më së miri një vajzë nga India, e cila bëri një laptop prej kartoni kur tezja e saj refuzoi t’ia jepte pajisjen e saj elektronike.

Ishte vetë tezja e saj, Neha që tregoi përmes rrjetit social X për këtë, duke publikuar imazhe të mbesës me laptopin e improvizuar, transmeton Telegrafi.


“Mbesa ime më kërkoi laptopin dhe unë i thashë jo, kështu shpenzoi 3 orë duke bërë laptopin e saj”, ka shkruar ajo duke bashkangjitur dy imazhe.

Imazhi i parë tregonte në përgjithësi një karton në formën prej laptopi me të gjitha veçoritë të vizatuara. Në imazhin e dytë, vajza e vogël shihet duke punuar në ‘laptopin’ e saj të ri. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Nëna e rrit vajzën si një grua tradicionale: Është e pranueshme të varesh nga një burrë

Nëna e rrit vajzën si një grua tradicionale: Është e pranueshme të varesh nga një burrë

Fun
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Kalo në kategori