LAJMI I FUNDIT:

Vajza, kjo mund t’ju befasojë: Kjo është mosha kur epshi juaj seksual do t’i arrijë majat

Vajza, kjo mund t’ju befasojë: Kjo është mosha kur epshi juaj seksual do t’i arrijë majat

Gjithmonë është menduar se femrat e arrijnë majën e epshit seksual pak më vonë sesa meshkujt.

Por, shanset janë që vajza, ju do ta keni seksin më të mirë të jetës më herët se ç’keni pritur – në fakt, veçse mund ta keni përjetuar atë.


Përderisa hulumtimet e kaluara kanë treguar se libidoja e grave është në maje në vitet e tyre të 30’ta, hulumtimet e reja sugjerojnë se kjo mund të mos jetë e vërtetë, transmeton Telegrafi.

Të dhënat e reja sugjerojnë se gjysma e femrave kanë zbuluar se dëshira e tyre seksuale ishte më e madhe mes moshës 18 dhe 24 vjeç.

Dhe një në katër prej të anketuarve kishin thënë se seksin më të mirë të jetës e kishin përjetuar mes moshave 18 dhe 20 vjet.

Pra, këto zbulime të reja i sfidojnë hulumtimet e mëhershme të cilat kanë sugjeruar se grave u merr më shumë kohë sesa meshkujve që ta arrijnë majën e epshit seksual! /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

A e dini se...
Kurrë nuk do t’ju kujtohet, por ndihmon shumë: Përse të gjithë në banjë duhet të mbajmë një buqetë eukaliptusi!

Kurrë nuk do t’ju kujtohet, por ndihmon shumë: Përse të gjithë në banjë duhet të mbajmë një buqetë eukaliptusi!

Bëje vet
Meshkujt e këtyre shteteve e kanë penisin më të madh në botë

Meshkujt e këtyre shteteve e kanë penisin më të madh në botë

Lifestyle
Meshkujt të cilët ju bëjnë këto pesë pyetje janë bindshëm më të mirët në seks

Meshkujt të cilët ju bëjnë këto pesë pyetje janë bindshëm më të mirët në seks

Intimitet dhe Pasion
Shtatë gjërat që nuk duhet t’i bësh nëse ke nisur një punë të re

Shtatë gjërat që nuk duhet t’i bësh nëse ke nisur një punë të re

Këshilla Lifestyle
Disa arsye pse mund të jeni beqarë, sipas shkencës

Disa arsye pse mund të jeni beqarë, sipas shkencës

Lifestyle
Kalo në kategori