LAJMI I FUNDIT:

Vaji vendor që po i shton shije çdo recete

Vaji vendor që po i shton shije çdo recete

Floil është vaji vendor që tashmë ka mbi 3 vite që është pjesë e kuzhinës sonë.

Cilësia e mirë e produktit ka karakteristika të cilat e dallojnë nga brendet tjera si:

-Vitaminë E dhe K
-Pa aromë gjatë fërgimit
-Pa kolesterol
-100 % i rafinuar

Të gjitha këto cilësi kanë bërë që brendi i njohur i industrisë së ushqimit të vazhdoj gjithmonë suksesshëm rrugëtimin e tij.

Por një gjë dihet, që vaji Floil jep shije çdo recete dhe për këtë arsye tani është pjesë e çdo tryeze moderne dhe tradicionale.

Vajin Floil mund ta gjeni në gjitha marketet. /Telegrafi/

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Shtimi i sipërfaqeve të ngrohjes, kyçje dhe konsumatorë të rinj – disa nga punët gjatë vitit të fundit të Termokosit

Shtimi i sipërfaqeve të ngrohjes, kyçje dhe konsumatorë të rinj – disa nga punët gjatë vitit të fundit të Termokosit

Ekonomi
Nuk kalon marrëveshja për 'Rehabilitimin e linjës hekurudhore 10 B', nuk ka kuorum

Nuk kalon marrëveshja për 'Rehabilitimin e linjës hekurudhore 10 B', nuk ka kuorum

Ekonomi
Një shëtitje virtuale në VitaLand - vendi ku aventurat nuk kanë kufij

Një shëtitje virtuale në VitaLand - vendi ku aventurat nuk kanë kufij

Vitaland
Ftesë për të gjitha lideret e ardhshme! Filloni karrierën tuaj në Buçaj, aplikoni për 10 pozitat e hapura si Përfaqësuese të Shitjes!

Ftesë për të gjitha lideret e ardhshme! Filloni karrierën tuaj në Buçaj, aplikoni për 10 pozitat e hapura si Përfaqësuese të Shitjes!

Buçaj
Nëntë kompani nga Kosova prezantojnë shërbimet e tyre të teknologjisë në panairin 'DMEXCO 2023' në Gjermani

Nëntë kompani nga Kosova prezantojnë shërbimet e tyre të teknologjisë në panairin 'DMEXCO 2023' në Gjermani

Ekonomi
Kalo në kategori