Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti për motive të panjohura ka ushtruar dhunë të vazhdueshme psikike ndaj vajzës së tij.

I njëjti sipas policisë, e ka kanosur edhe me vrasje vajzën e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti, për motive të panjohura ka ushtruar dhunë të vazhdueshme psikike ndaj viktimës femër kosovare-vajzës së tij, dhe të njëjtën e ka kanosur me vrasje.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. /Telegrafi/