Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania, kur ajo mbërriti për samitin e tre ditor të G7 në Francë.

Zonja e Parë dukej mahnitëse ndërsa u nis nga Air Force One, duke veshur një fustan Calvin Klein 650 dollarë dhe këpucë ngjyrë rozë të nxehtë.

Melania shkaktoi një trazirë në aeroportin në Biarritz të shtunën. Fotoja kapi momentin kur dy ushtarë ia ngulën sytë në Zonjës së Parë ndërsa ajo parakalonte në tapetin e kuq.

Zakonisht të gjithë sytë i kanë te Presidenti Trump kudo që shkel por Melania ia vodhi  vëmendjen këtë mëngjes në Biarritz. /tema/