Një hajn është filmuar duke kryer vjedhje në një plazh në Barcelonë, derisa një pushues po jepte intervistë për një televizion spanjoll dhe fliste për ushqimin e mrekullueshëm dhe kohën e mirë që po e kalon atje.

Hajni u shfaq në momentin kur turisti po thoshte “e dua Barcelonën”, transmeton Telegrafi.

Ai vazhdoi të fliste për televizionin spanjoll, kur burri u gjunjëzua dhe mori çantën dhe u largua sikur të mos kishte ndodhur asgjë e keqe.

E për ironi, në ato momente turisti thoshte “plazhi është shumë i mirë, uji është i pastër dhe i freskët”.

Pa kaluar shumë sekonda, pronari i çantës rikthehet në vendin ku e kishte lënë, duke bërtitur “ku është çanta ime”.

Reklama

Videoja e televizioni spanjoll është realizuar në një plazh të njohur të Barcelonës, dhe është bërë virale në rrjetet sociale.

Reklama

Megjithatë policia ka arritur ta gjurmojë hajnin dhe ta identifikojë. /Telegrafi/