LAJMI I FUNDIT:

Tritol në Kamëz, pamje të personit të maskuar i cili del nga makina hedh lëndën plasëse dhe largohet

Tritol në Kamëz, pamje të personit të maskuar i cili del nga makina hedh lëndën plasëse dhe largohet

Një lokal u bë objekt i sulmit me tritol në orët e para të së shtunës në Kamëz.

ABC News ka siguruar videon, ku duket momenti se si autori i maskuar del nga makina hedh lëndën plasëse pranë lokalit në Kamëz, ndërsa dikush tjetër e pret në makinë.


Tritol në lokalin e një 24-vjeçari në Kamëz, autorët vëzhguan zonën dhe vendosën lëndën plasëse
Lexo po ashtu Tritol në lokalin e një 24-vjeçari në Kamëz, autorët vëzhguan zonën dhe vendosën lëndën plasëse

Pasi e vendos lëndën plasëse, autori kthehet sërish në makinë dhe largohen me shpejtësi. /abcnews/Telegrafi/