LAJMI I FUNDIT:

Kamëz

49 Artikuj

Arrestohet 21-vjeçari në Kamëz, i dyshuar për vjedhje

Arrestohet 21-vjeçari në Kamëz, i dyshuar për vjedhje

Shqipëri
Gjykata e lë në burg, Altin Çoku: Jam arrestuar në mënyrë të paligjshme, foton nuk e nxora unë

Gjykata e lë në burg, Altin Çoku: Jam arrestuar në mënyrë të paligjshme, foton nuk e nxora unë

Shqipëri
Altin Çoku flet para gjykatës, zbardhet dëshmia lidhur me vetëvrasjen e 27-vjeçares në Kamëz

Altin Çoku flet para gjykatës, zbardhet dëshmia lidhur me vetëvrasjen e 27-vjeçares në Kamëz

Shqipëri
I vuri flakën djalit të dajës dhe kreu marrëdhënie me kushërirën – detaje tronditëse nga e kaluara e Altin Çokut

I vuri flakën djalit të dajës dhe kreu marrëdhënie me kushërirën – detaje tronditëse nga e kaluara e Altin Çokut

Shqipëri
Tezja e 27-vjeçares që u vetëvra në Kamëz ngre dyshime: Vajza nuk ka vrarë vetën

Tezja e 27-vjeçares që u vetëvra në Kamëz ngre dyshime: Vajza nuk ka vrarë vetën

Shqipëri
Rasti i rëndë i vetëvrasjes në Kamëz, reagon Balla: Të miratohen sa më parë ndryshimet ligjore për dhunën online

Rasti i rëndë i vetëvrasjes në Kamëz, reagon Balla: Të miratohen sa më parë ndryshimet ligjore për dhunën online

Shqipëri
I dyshuar për disa raste shantazhi për përfitime seksuale, kush është Altin Çoku

I dyshuar për disa raste shantazhi për përfitime seksuale, kush është Altin Çoku

Shqipëri
Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz, i dyshuari që shpërndau foton e të resë: Ma punoi shoku i ngushtë

Vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz, i dyshuari që shpërndau foton e të resë: Ma punoi shoku i ngushtë

Shqipëri
E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

E reja vetëvritet pasi i publikuan foto intime në rrjetet sociale, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz, ra nga kati i pestë i një ndërtese

Humb jetën 27-vjeçarja në Kamëz, ra nga kati i pestë i një ndërtese

Shqipëri
Flet autori i vrasjes në Laknas: Më ofendoi, në gjaknxehtësi mora armën e qëllova

Flet autori i vrasjes në Laknas: Më ofendoi, në gjaknxehtësi mora armën e qëllova

Shqipëri
Një i vrarë dhe një i plagosur në Kamëz, arrestohet autori: E vrava për punë kanali

Një i vrarë dhe një i plagosur në Kamëz, arrestohet autori: E vrava për punë kanali

Shqipëri
Tritol në Kamëz, pamje të personit të maskuar i cili del nga makina hedh lëndën plasëse dhe largohet

Tritol në Kamëz, pamje të personit të maskuar i cili del nga makina hedh lëndën plasëse dhe largohet

Shqipëri
Shisnin kanabis në Vorë dhe Kamëz, në pranga dy të rinj në Tiranë

Shisnin kanabis në Vorë dhe Kamëz, në pranga dy të rinj në Tiranë

Shqipëri
Arrestohen tre shtetas në Kamëz, sekuestrohen armë dhe drogë

Arrestohen tre shtetas në Kamëz, sekuestrohen armë dhe drogë

Shqipëri
Aksidentohen dy automjete në Kamëz, përfundojnë në spital tre të mitur

Aksidentohen dy automjete në Kamëz, përfundojnë në spital tre të mitur

Shqipëri
Vodhi dy biznese në Kamzë, arrestohet 31-vjeçari

Vodhi dy biznese në Kamzë, arrestohet 31-vjeçari

Shqipëri
Ngjarje e rëndë në Kamëz, 31-vjeçari i vë flakën vetes

Ngjarje e rëndë në Kamëz, 31-vjeçari i vë flakën vetes

Shqipëri