Jemi mësuar të shohim burra të pasur dhe popullorë së bashku me gratë që duken pa dyshim si supermodele.

Por, ka në fakt zotërinj të shumtë të famshëm, partneret e të cilëve nuk i përshtaten standardeve të zakonshme të bukurisë.

Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto) Nëntë rolet në “Game of Thrones” të cilët u zëvendësuan fshehurazi (Foto)

Bright Side besojnë në dashurinë e vërtetë dhe kanë gjetur tetë burra të famshëm që injoruan të gjitha stereotipet rreth asaj se si partneri i tyre “duhet” t’i shikojë.

Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Furness

Ky djalë ndoshta mund të ketë ndonjë grua në planet. Megjithatë, zemra e tij i është përkushtuar gati 20 vjet Deborra-Lee. Ajo është më e vjetër se burri i saj për 13 vjet, por çifti nuk e sheh këtë si pengesë për dashurinë.

Misha Collins dhe Victoria Vantoch

Dashuria e mbajtur nga Misha Collins për Victoria Vantoch rezultoi në martesën e tyre më 2002. Ajo është një shkencëtare dhe gazetare, dhe çifti i ka ndarë së bashku vitet e tyre të shkollës. Tani ata kanë dy fëmijë dhe janë shumë të lumtur së bashku.

Josh Holloway dhe Yessica Kumal

Ylli i “Lost” ka qenë i martuar me Yessican, e cila është nga Indonezia. Aktori me të vërtetë meriton titullin e një njeriu të familjes model. Ai nuk kërkon shumë nga gruaja e tij, dhe pavarësisht nga orari i tij i punës, ai gjen shumë kohë për vajzën dhe djalin e tij.

Aaron Taylor-Johnson dhe Sam Taylor-Johnson

Historia e dashurisë e këtij çifti është e mrekullueshme. Aaroni dhe Sam e gjetën njëri-tjetrin dhe tani kanë gjetur lumturinë e tyre që prej martesës pesë vjeçare, pavarësisht nga dënimi dhe paragjykimi – sepse Sam është 23 vjeç më i vjetër se bashkëshorti i saj. Ky fakt në asnjë mënyrë nuk i pengon Aaronit të shikojë gruan e tij me sy të mbushur me dashuri ose nga të qenit një baba i mirë dhe duke e mbështetur partneren e tij në gjithçka.

Chris Noth dhe Tara Wilson

I njohur për çdo grua në mbarë botën për rolin e tij në “Seksi dhe Qyteti”, Chris Noth zgjodhi një grua të quajtur Tara Wilson si shoqen e tij të shpirtit. Ajo ka punuar si kamariere në një klub që i përkiste dhe ka pritur për më shumë se 10 vjet. Ata tani janë të martuar për fat të mirë dhe gjithashtu partnerë të suksesshëm biznesi.

Matt Damon dhe Luciana Barroso

Një herë, gjatë xhirimeve në Miami, Matt takoi një zeshkane mjaft të re me rrënjë argjentinase – dhe ajo doli të jetë e ardhmja zonja Damon. Luciana punoi në një bar lokal. Në vitin 2007, ata ishin të martuar dhe tani çifti i lumtur ka tre fëmijë simpatikë.

Ethan Hawke dhe Ryan Shawhughes

Martesa e Ethan me një nga gratë më të bukura në Hollywood – Uma Thurman – u rrëzua kur aktorja mësoi për marrëdhënien romantike midis tij dhe fëmijës së tyre, Ryan Shawhughes. Në vitin 2008, Ethan bëri gjë të ndershme dhe u martua me Ryan. Tani çifti është i pandashëm.

Pierce Brosnan dhe Keely Shaye Smith

Agjenti 007 nuk zgjodhi një spiun por një gazetare të quajtur Keely Shaye Smith për të qenë partnerja e tij. Ai ishte takuar me të për shtatë vjet. Në vitin 2001, ata kishin dy fëmijë, dhe tani gëzojnë jetën në një shtëpi nga oqeani Atlantik, duke mos i kushtuar vëmendje komenteve të këqija që janë bërë ndonjëherë për pamjen e Keelyt. “Ajo është një në një milion”, thotë Pierce. “Unë jam aq i kënaqur që e kam gjetur”. /Telegrafi/