LAJMI I FUNDIT:

Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është

Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është
Reklama

Një video e cila më parë nuk ishte publikuar dhe ka të bëjë me sulmin terrorist në Banjskë të veriut, po bën bujë në rrjetet sociale, shkruan Klix.ba.

Në to shihen pjesëtarët e grupit terrorist serbë që po iknin nëpër një zonë malore, pas intervenimit të Policisë së Kosovës, transmeton Telegrafi.


Pamjet që janë bërë virale, shfaqin katër pjesëtarë serbë të këtij grupit terrorist, që në një moment e braktisin mikun e tyre me gjasë të plagosur – duke e lënë të vetëm në pyll.

Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh
Lexo po ashtu Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh

Është interesant se ata as edhe për një moment nuk tentojnë ta ndihmojnë shokun e tyre – duke dhënë gjithçka nga vetja që ta shpëtojnë veten derisa ai qëndron i shtrirë në pyll.

Kujtojmë që një javë më parë në fshatin Banjskë në veri të Kosovës, ka ndodhur një sulm nga një grup terrorist serb, ku si pasojë humbi jetën një pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe një tjetër u plagos.

E në anën tjetër, pas intervenimit të Policisë së Kosovës, tre nga serbët e armatosur janë vrarë. Lidhur me këtë sulm edhe vetë kreu i këtij grupi Millan Radoiçiq, e ka marrë përgjegjësinë. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Behgjet Pacolli publikon foton e gruas së këshilltarit të tij që u vra në Prishtinë

Behgjet Pacolli publikon foton e gruas së këshilltarit të tij që u vra në Prishtinë

Lajme
Si udhëtoi avioni i Lavrovit për në Shkup pasi Bullgaria mbylli hapësirën ajrore për shkak të Zakharovës

Si udhëtoi avioni i Lavrovit për në Shkup pasi Bullgaria mbylli hapësirën ajrore për shkak të Zakharovës

Lajme
Grabitja e armatosur në Prishtinë ku mbeti e vrarë një grua, policia me detaje të reja

Grabitja e armatosur në Prishtinë ku mbeti e vrarë një grua, policia me detaje të reja

Kronika e Zezë
Vrasja e rëndë, dhëndri theri me thikë vjehrrin në Prishtinë

Vrasja e rëndë, dhëndri theri me thikë vjehrrin në Prishtinë

Kronika e Zezë
Dy vrasje brenda një nate në Prishtinë, prokuroria: Po punojmë në ndriçimin e të gjitha rrethanave

Dy vrasje brenda një nate në Prishtinë, prokuroria: Po punojmë në ndriçimin e të gjitha rrethanave

Drejtësi
Deliu: Ngjarje të rënda po ndodhin, është krijuar pasiguri e frikshme

Deliu: Ngjarje të rënda po ndodhin, është krijuar pasiguri e frikshme

Lajme
Kalo në kategori