Persona të panjohur mbrëmë kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të një shtëpie në Prishtinë.

Nuk raportohet për të lënduar.

Në vend ngjarje janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhë e kalibrit 7.65 mm.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. /Telegrafi/