LAJMI I FUNDIT:

‘Telegrafi Jobs’ me rreth 130 konkurse aktive dhe më shumë se 400 vende të lira të punës

‘Telegrafi Jobs’ me rreth 130 konkurse aktive dhe më shumë se 400 vende të lira të punës

Edhe pse pandemia COVID-19 ka shkaktuar mjaftë vështirësi në ekonominë e Kosovës, bizneset kanë filluar ta rimarrin vetën, duke hapur vende të reja të punës.

Reklama

Tashmë një gjë e tillë është vërejtur te platforma më e popullarizuar për punë “Telegrafi Jobs“.

Aktualisht në këtë platformë janë aktive 127 konkurse nga kompani të ndryshme, përmes së cilave kërkohen 418 punëtorë të rinj.

Ndër pozitat për të cilat kërkohen punëtorë janë për administratë, call center, teknologji informative, sigurime, marketing e reklamim, shitje dhe menaxhment.

Po ashtu, listën e plotë të konkurseve mund ta gjeni edhe në faqen e “Telegrafi Jobs” në Facebook.

Ndërsa, ju si punëkërkues mund ta hapni një llogari në “Telegrafi Jobs” dhe të aplikoni në këto pozita. /Telegrafi/

Në trend Ekonomi

Më shumë
S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

Bau Market
RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

Ekonomi
Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Ekonomi
BE-ja planifikon të rrisë bashkëpunimin ekonomik me Ballkanin Perëndimor

BE-ja planifikon të rrisë bashkëpunimin ekonomik me Ballkanin Perëndimor

Botë
Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Vitaland
Si e shohin ekspertët ndërkombëtar transformimin e sektorit të përpunimit të ushqimit në Kosovë

Si e shohin ekspertët ndërkombëtar transformimin e sektorit të përpunimit të ushqimit në Kosovë

Ekonomi
Kalo në kategori