Mbrëmë (e diel) u mbajt një prej ngjarjeve më të mëdha sportive në Amerikë, finalja e ‘Super Bowl’, që u zhvillua në mes të Los Angeles Rams dhe Cincinnati Bengals.

Por, përveç ndeshjes dhe performancës së zjarrtë të yjeve të hip-hopit: Dr. Dre, Eminem, Snoop Dog, 50 Cent, Kendrick Lamar dhe Mary J Blige, vëmendje të madhe morën edhe të pranishmit ‘VIP’ në tribunat e stadiumit.

Ata nuk i ikën syrit të kamerës, madje disa prej tyre bën postime edhe në rrjetet sociale për të treguar se ishin në ulëset e stadiumit për të shijuar spektaklin që u dhurua në ‘Super Bowl’.

Reklama

Më poshtë përmes fotove sjellim disa prej fytyrave të njohur që ishin prezent në këtë ngjarje sportive:

Justin Bieber, Hailey Bieber dhe Kendall Jenner, Devin Booker

Reklama

Foto: Getty Images

Kanye West

Foto: NBC

Dwayne “The Rock” Johnson

Foto: Getty Images

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Foto: NBC

Princi Harry dhe kushërira e tij, Princesha Eugenie

Foto: NBC

Drake

Foto: Getty Images

Rita Ora dhe Taika Waititi

Foto: Instagram

Will Ferrell dhe Ryan Reynolds

Foto: Twitter

LeBron James

Foto: Getty Images

Mark Wahlberg

Foto: NBC

Portia de Rossi dhe Ellen DeGeneres

Foto: Getty Images

Shawn Mendes dhe Niall Horan

Foto: Instagram

Reklama

Charlize Theron

Foto: Getty Images

Russell Wilson

Foto: Getty Images

Rebel Wilson

/Telegrafi/