Brad Holmes nga Southampton i Anglisë, është tallur keq me Jen Davies për Shën Valentin, duke e detyruar t’ia hekurosë këmishën – hakmarrja saj ishte e menjëhershme.

Fillimisht, 24-vjeçarja u gëzua shumë për dhuratën që i bëri i dashuri dy vjet më i vjetër, por kur pa se çfarë ka brenda, e hodhi në guaskën e tualetit dhe lëshoi ujin, transmeton Telegrafi.

“Sonte do ta kalosh natën duke hekurosur, pasi unë do të dal me shokë”, ka thënë Holmes, duke e nervozuar edhe më shumë të dashurën.

Videoja e postuar më poshtë, tregon reagimin e saj dramatik, kur kupton se nuk ka ndonjë dhuratë, teksa festën do ta kaloj vetëm megjithëse është në një lidhje. /Telegrafi/