LAJMI I FUNDIT:

Vojisllav Sheshel

47 Artikuj

Haga ngrit akuza të reja kundër Sheshelit dhe katër funksionarëve tjerë të partisë së tij

Haga ngrit akuza të reja kundër Sheshelit dhe katër funksionarëve tjerë të partisë së tij

Serbia
Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Serbia
Vuçiqi, Shesheli dhe lidhjet mes tyre që ‘nuk po shkëputën kurrë’ – analizë për marrëdhëniet mes presidentit të Serbisë dhe ‘babait të tij politik’

Vuçiqi, Shesheli dhe lidhjet mes tyre që ‘nuk po shkëputën kurrë’ – analizë për marrëdhëniet mes presidentit të Serbisë dhe ‘babait të tij politik’

Serbia
Vuçiq në dasmën e djalit të Sheshelit – me këngë që lavdërojnë çetnikun, njësitë e të cilit kryen krime kundër myslimanëve në Bosnjë dhe Sanxhak

Vuçiq në dasmën e djalit të Sheshelit – me këngë që lavdërojnë çetnikun, njësitë e të cilit kryen krime kundër myslimanëve në Bosnjë dhe Sanxhak

Serbia
Ish-zyrtari ushtarak i Serbisë, Boshkoviq: Dikur ishin Millosheviq, Sheshel dhe Arkan, sot Vuçiq, Daçiq dhe Veselinoviq

Ish-zyrtari ushtarak i Serbisë, Boshkoviq: Dikur ishin Millosheviq, Sheshel dhe Arkan, sot Vuçiq, Daçiq dhe Veselinoviq

Serbia
Tadiq: Pas vrasjes së Gjingjiqit dhe Ivanoviqit, njerëzit e Sheshelit synojnë Trajkoviqin – Vuçiq është ndjekës i ideologjisë së Sheshelit

Tadiq: Pas vrasjes së Gjingjiqit dhe Ivanoviqit, njerëzit e Sheshelit synojnë Trajkoviqin – Vuçiq është ndjekës i ideologjisë së Sheshelit

Serbia
Vuçiqit i ‘humbi durimi’ kur u pyet nga një gazetare kroate për ‘nderimin’ që iu bë kriminelit Sheshel nga Kisha Ortodokse Serbe

Vuçiqit i ‘humbi durimi’ kur u pyet nga një gazetare kroate për ‘nderimin’ që iu bë kriminelit Sheshel nga Kisha Ortodokse Serbe

Serbia
Sheshel ftohet që të dëshmojë në Hagë

Sheshel ftohet që të dëshmojë në Hagë

Serbia
Ish-kryeministri i Serbisë: Kudo që Vuçiq, Daçiq, Vulin, Milosheviq e Sheshel ‘mbronin serbët’, nuk ka më serbë

Ish-kryeministri i Serbisë: Kudo që Vuçiq, Daçiq, Vulin, Milosheviq e Sheshel ‘mbronin serbët’, nuk ka më serbë

Botë
Sheshelin as në Serbi nuk e lënë të flasë ‘siç do ai’ – ai bëhet nervoz dhe lëshon studion televizive

Sheshelin as në Serbi nuk e lënë të flasë ‘siç do ai’ – ai bëhet nervoz dhe lëshon studion televizive

Serbia
E akuzoi se ka gisht në vrasjen e Zoran Gjingjiqit, eksalon debati – Çedomir Jovanoviq braktis studion ku ishte i ftuar edhe Vosjillav Shesheli

E akuzoi se ka gisht në vrasjen e Zoran Gjingjiqit, eksalon debati – Çedomir Jovanoviq braktis studion ku ishte i ftuar edhe Vosjillav Shesheli

Ballkan
Çanak e fton në “mejdan” Sheshelin: Merre revolen dhe ta zgjedhim këtë problem një herë e përgjithmonë

Çanak e fton në “mejdan” Sheshelin: Merre revolen dhe ta zgjedhim këtë problem një herë e përgjithmonë

Ballkan
Ishin nisur në një takim, vetura u ngec në borë – Sheshel e Vuçiq dalin jashtë për ta shtyrë Audi 100

Ishin nisur në një takim, vetura u ngec në borë – Sheshel e Vuçiq dalin jashtë për ta shtyrë Audi 100

Ballkan
Përdori gjuhë të urrejtjes, Twitter “ia mbyll gojën” Sheshelit

Përdori gjuhë të urrejtjes, Twitter “ia mbyll gojën” Sheshelit

Ballkan
Rrahje para Kuvendit të Serbisë, pjesëtarët e sigurimit të Sheshelit godasin me shkopinj bejsbolli të riun (Video)

Rrahje para Kuvendit të Serbisë, pjesëtarët e sigurimit të Sheshelit godasin me shkopinj bejsbolli të riun (Video)

Ballkan
Sheshel thotë se ka në plan të blejë një shtëpi në qendër të Preshevës

Sheshel thotë se ka në plan të blejë një shtëpi në qendër të Preshevës

Kosovë
Radikalët serb nisin protestën kundër festivalit “Mirëdita, Dobar dan” (Video)

Radikalët serb nisin protestën kundër festivalit “Mirëdita, Dobar dan” (Video)

Kosovë
Shesheli përsëri skandaloz, kësaj radhe shanë me nënë edhe deputetët e Kuvendit të Serbisë (Video)

Shesheli përsëri skandaloz, kësaj radhe shanë me nënë edhe deputetët e Kuvendit të Serbisë (Video)

Nga Bota
Daçiq ka një porosi për ‘kërcënimet’ nga Zagrebi

Daçiq ka një porosi për ‘kërcënimet’ nga Zagrebi

Nga Bota
Skandali i Sheshelit, dëmtohen marrëdhëniet Kroaci-Serbi

Skandali i Sheshelit, dëmtohen marrëdhëniet Kroaci-Serbi

Nga Bota
Sheshel shanë delegacionin kroat dhe shkel flamurin e Kroacisë në Parlamentin e Serbisë, mysafirët ndërpresin vizitën

Sheshel shanë delegacionin kroat dhe shkel flamurin e Kroacisë në Parlamentin e Serbisë, mysafirët ndërpresin vizitën

Nga Bota
Vojisllav Sheshel dënohet me 10 vite burg

Vojisllav Sheshel dënohet me 10 vite burg

Nga Bota
​Sheshel: Shqiptarët nuk mund të bëjnë asgjë pa mbështetjen amerikane

​Sheshel: Shqiptarët nuk mund të bëjnë asgjë pa mbështetjen amerikane

Politikë
Sheshelin e dhunuan në burg dhe e quajtën balerinë

Sheshelin e dhunuan në burg dhe e quajtën balerinë

Nga Bota