LAJMI I FUNDIT:

E akuzoi se ka gisht në vrasjen e Zoran Gjingjiqit, eksalon debati – Çedomir Jovanoviq braktis studion ku ishte i ftuar edhe Vosjillav Shesheli

E akuzoi se ka gisht në vrasjen e Zoran Gjingjiqit, eksalon debati – Çedomir Jovanoviq braktis studion ku ishte i ftuar edhe Vosjillav Shesheli

Në një debat televiziv në Beograd të Serbisë, ku të ftuar ishin Çedomir Jovanoviq dhe Vojisllav Sheshel, për pak sa nuk ka ardhur deri të përleshja.

Gjithçka ndodhi kur Shesheli akuzon Jovanoviqin se ka gisht në vrasjen e Zoran Gjingjiqit, duke bërë që Jovanoviq të braktis studion, transmeton Telegrafi.

Madje në një moment Jovanoviq i afrohet Sheshelit i cili i thotë se sigurisht se nuk do ta grushtoj sikurse ka bërë me të tjerët – pasi që i di pasojat dhe çfarë mund të ndodhë më pas.

Çanak e fton në “mejdan” Sheshelin: Merre revolen dhe ta zgjedhim këtë problem një herë e përgjithmonë
Lexo po ashtu Çanak e fton në “mejdan” Sheshelin: Merre revolen dhe ta zgjedhim këtë problem një herë e përgjithmonë

E moderatori i debatit Milomir Maric insiston që Jovanoviqi të rikthehet në studio dhe të vazhdojë debatin, por ky i fundit as që e dëgjon dhe largohet me një dozë të nervozës.

Kujtojmë që kjo deklaratë e Shesheslit kishte nxitur reagimin e ashpër të Nenad Çanakut, i cili publikisht i bëri ftesë për “mejdan” – duke thënë se e pret me revole në dorë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Dronët detarë ukrainas pajisjen me sistemin e avancuar raketor, rusët hezitojnë t’i nxjerrin në det luftanijet dhe të ngritin në ajër aeroplanët

Dronët detarë ukrainas pajisjen me sistemin e avancuar raketor, rusët hezitojnë t’i nxjerrin në det luftanijet dhe të ngritin në ajër aeroplanët

Evropa
Në Rusi raportohen 139 raste me simptoma të botulizmit, shumë prej tyre janë në gjendje të rëndë

Në Rusi raportohen 139 raste me simptoma të botulizmit, shumë prej tyre janë në gjendje të rëndë

Evropa
Rusia ka zhvendosur pothuajse të gjitha trupat nga kufiri finlandez në Ukrainë

Rusia ka zhvendosur pothuajse të gjitha trupat nga kufiri finlandez në Ukrainë

Evropa
Rusët ia prejnë kokën një ushtari ukrainas në rajonin e Donetskut

Rusët ia prejnë kokën një ushtari ukrainas në rajonin e Donetskut

Evropa
Monoliti misterioz shfaqet në shkretëtirën e Nevadës

Monoliti misterioz shfaqet në shkretëtirën e Nevadës

Botë
Sa vlen

Sa vlen "perandoria e biznesit" - e sanksionuar nga SHBA - e Dodikut?

Bosnja
Kalo në kategori