LAJMI I FUNDIT:

Çedomir Jovanoviq

37 Artikuj

Opozitari serb, Jovanoviq sulmohet në aeroportin “Nikola Tesla” në Beograd

Opozitari serb, Jovanoviq sulmohet në aeroportin “Nikola Tesla” në Beograd

Serbia
Çedomir Jovanoviq sulmohet nga tifo-grupi Hienat, ai iu kundërpërgjigjet duke hedhur karrige në drejtim të lokalit – intervistohet nga policia

Çedomir Jovanoviq sulmohet nga tifo-grupi Hienat, ai iu kundërpërgjigjet duke hedhur karrige në drejtim të lokalit – intervistohet nga policia

Serbia
‘Befasohet’ ambasadori rus në Beograd pas deklaratës së politikanit serb Çedomir Jovanoviq për helmimin e vajzës së tij

‘Befasohet’ ambasadori rus në Beograd pas deklaratës së politikanit serb Çedomir Jovanoviq për helmimin e vajzës së tij

Serbia
Politikani serb, Çedomir Jovanoviq: Agjentët rusë janë përpjekur të drogojnë bijën time

Politikani serb, Çedomir Jovanoviq: Agjentët rusë janë përpjekur të drogojnë bijën time

Serbia
Pas urdhrit për arrest, deklarohet Çedomir Jovanoviq: Nuk po iki prej drejtësisë

Pas urdhrit për arrest, deklarohet Çedomir Jovanoviq: Nuk po iki prej drejtësisë

Serbia
Prokuroria serbe lëshoi urdhër-arrest për opozitarin, Çedomir Jovanoviq

Prokuroria serbe lëshoi urdhër-arrest për opozitarin, Çedomir Jovanoviq

Serbia
E akuzoi se ka gisht në vrasjen e Zoran Gjingjiqit, eksalon debati – Çedomir Jovanoviq braktis studion ku ishte i ftuar edhe Vosjillav Shesheli

E akuzoi se ka gisht në vrasjen e Zoran Gjingjiqit, eksalon debati – Çedomir Jovanoviq braktis studion ku ishte i ftuar edhe Vosjillav Shesheli

Ballkan
Çedomir Jovanoviqi për varrezat masive: Gjingjiqi kërkoi të hetohej pa zhurmë

Çedomir Jovanoviqi për varrezat masive: Gjingjiqi kërkoi të hetohej pa zhurmë

Kosovë
Publikohen pamjet kur Çedomir Jovanoviq rrah me reket tenisi pronarin e një klinike private në Beograd

Publikohen pamjet kur Çedomir Jovanoviq rrah me reket tenisi pronarin e një klinike private në Beograd

Ballkan
Ende pa kaluar 24 orë që kur rrahu me reket tenisi pronarin e një klinike, politikani serb Çedomir Jovanoviq filmohet duke sulmuar avokatin e tij

Ende pa kaluar 24 orë që kur rrahu me reket tenisi pronarin e një klinike, politikani serb Çedomir Jovanoviq filmohet duke sulmuar avokatin e tij

Ballkan
Dorëzoi Millosheviqin në Hagë, Jovanoviq: Serbia ka kapitulluar në Kosovë, të pranojë realitetin

Dorëzoi Millosheviqin në Hagë, Jovanoviq: Serbia ka kapitulluar në Kosovë, të pranojë realitetin

Kosovë
Çedomir Jovanoviq: Kurti nuk është kërcënim për Serbinë, por një mundësi

Çedomir Jovanoviq: Kurti nuk është kërcënim për Serbinë, por një mundësi

Politikë
Jovanoviq e porosit Vuçiqin: Na duhet paqja me shqiptarët, jo territoret

Jovanoviq e porosit Vuçiqin: Na duhet paqja me shqiptarët, jo territoret

Politikë
Jovanoviq: Kam paralajmëruar për domosdoshmërinë e ballafaqimit me realitetin në Kosovë

Jovanoviq: Kam paralajmëruar për domosdoshmërinë e ballafaqimit me realitetin në Kosovë

Kosovë
Jovanoviq: Në Maqedoni mbizotëron arsyeja politike e cila bashkon popullin

Jovanoviq: Në Maqedoni mbizotëron arsyeja politike e cila bashkon popullin

Politikë
Ivica Daçiq dhe Çedomir Jovanoviq përplasen për Kosovën (Video)

Ivica Daçiq dhe Çedomir Jovanoviq përplasen për Kosovën (Video)

Kosovë
Jovanoviq: Vuçiq të mos e komentojë në mënyrë tendencioze referendumin në Maqedoni

Jovanoviq: Vuçiq të mos e komentojë në mënyrë tendencioze referendumin në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
Jovanoviq: Kosovën nuk mund ta humbim dy herë, atje kemi kapitulluar në luftë

Jovanoviq: Kosovën nuk mund ta humbim dy herë, atje kemi kapitulluar në luftë

Politikë
Çedomir Jovanoviq: Marrëveshja në mes Shkupit dhe Athinës ka ndryshuar klimën në tërë rajonin

Çedomir Jovanoviq: Marrëveshja në mes Shkupit dhe Athinës ka ndryshuar klimën në tërë rajonin

Politikë
Jovanoviç për zgjidhjen e “problemit të Kosovës”: Ky është shansi i fundit i gjeneratës sonë

Jovanoviç për zgjidhjen e “problemit të Kosovës”: Ky është shansi i fundit i gjeneratës sonë

Kosovë
Jovanoviq: Vuçiq ka për obligim të dalë me plan të qartë për Kosovën

Jovanoviq: Vuçiq ka për obligim të dalë me plan të qartë për Kosovën

Kosovë
Jovanoviq: Rusia mbështeti veprime që çuan në pavarësinë e Kosovës

Jovanoviq: Rusia mbështeti veprime që çuan në pavarësinë e Kosovës

Kosovë
Jovanoviq i thotë historianit serb: E kemi humbur luftën, Kosova është e pavarur (Video)

Jovanoviq i thotë historianit serb: E kemi humbur luftën, Kosova është e pavarur (Video)

Politikë
Murati takon Jovanoviqin, i thotë se principi i reciprocitetit të zbatohet në zgjidhjen e problemeve

Murati takon Jovanoviqin, i thotë se principi i reciprocitetit të zbatohet në zgjidhjen e problemeve

Kosovë