LAJMI I FUNDIT:

Ishin nisur në një takim, vetura u ngec në borë – Sheshel e Vuçiq dalin jashtë për ta shtyrë Audi 100

Ishin nisur në një takim, vetura u ngec në borë – Sheshel e Vuçiq dalin jashtë për ta shtyrë Audi 100

Në rrjetet sociale po qarkullon sërish një video e Vojisllav Sheshelit, Aleksnadar Vuçiqit dhe Millan Baçeviqit të filmuar në dimrin e vitit 1996.

Reklama

Ata ishin nisur për në Deviçi të Ivanjicës për të mbajtur një tubim, por rrugës kishin hasur në rrugët e bllokuara nga sasia e madhe e borës që kishte rënë, transmeton Telegrafi.

E për ta mos anuluar takimin, vendosën të dalin jashtë për ta shtyrë veturën që kishte ngecur në borë në një zonë malore.

Bëhet fjalë për veturën e tipit Audi 100 brenda të cilës ishin Sheshel, Vuçiq dhe Baçeviqi. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Pamjet e para të serbëve që hapen tunelin për në depon e Gjykatës së Lartë në Mal të Zi

Pamjet e para të serbëve që hapen tunelin për në depon e Gjykatës së Lartë në Mal të Zi

Mali i Zi
Çfarë po ndodh me normalizimin e marrëdhënieve midis Arabisë Saudite dhe Izraelit - si reaguan Palestina dhe Irani?

Çfarë po ndodh me normalizimin e marrëdhënieve midis Arabisë Saudite dhe Izraelit - si reaguan Palestina dhe Irani?

Botë
SHBA furnizon Ukrainën me raketa ATACMS - çfarë do të thotë kjo për rusët?

SHBA furnizon Ukrainën me raketa ATACMS - çfarë do të thotë kjo për rusët?

Evropa
Si do të dukej paqja në Lindjen e Mesme sipas Netanyahut

Si do të dukej paqja në Lindjen e Mesme sipas Netanyahut

Azia
Ukraina po vazhdon përballjen edhe me korrupsionin - arrestohen disa zyrtarë që lëshonin dokumente false për t'i ikur luftës

Ukraina po vazhdon përballjen edhe me korrupsionin - arrestohen disa zyrtarë që lëshonin dokumente false për t'i ikur luftës

Evropa

"Trupat e alienëve" të shfaqur në Kongresin meksikan dyshohet se janë të rreme

Amerika
Kalo në kategori