LAJMI I FUNDIT:
Phil Foden

Phil Foden

132 Artikuj

Notat e lojtarëve: Brighton 1-1- Man City, veçohet paraqitja e Phil Foden

Notat e lojtarëve: Brighton 1-1- Man City, veçohet paraqitja e Phil Foden

Premier League
Me barazim ndaj Cityt, Brightoni siguron një vend për Ligën e Evropës

Me barazim ndaj Cityt, Brightoni siguron një vend për Ligën e Evropës

Premier League
Foden e ftoi Del Pieron të luante me të para se të fillonte ndeshja Real Madrid-Man City

Foden e ftoi Del Pieron të luante me të para se të fillonte ndeshja Real Madrid-Man City

Liga e Kampionëve
City kryen detyrën ndaj West Hamit dhe rimerr kreun

City kryen detyrën ndaj West Hamit dhe rimerr kreun

Premier League
Iu desh të operohet urgjentisht, Foden e shikoi fitoren e Anglisë nga spitali

Iu desh të operohet urgjentisht, Foden e shikoi fitoren e Anglisë nga spitali

Përfaqësueset
Phil Foden më i mirë në fitoren e Manchester Cityt ndaj Bournemouth

Phil Foden më i mirë në fitoren e Manchester Cityt ndaj Bournemouth

Premier League
Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Premier League
Si iu refuzuar kërkesa Phil Fodenit gjatë fitores së thellë ndaj Chelseat në FA Cup

Si iu refuzuar kërkesa Phil Fodenit gjatë fitores së thellë ndaj Chelseat në FA Cup

Premier League
Vetëm pjesa e parë: City po e turpëron Chelsean në FA Cup

Vetëm pjesa e parë: City po e turpëron Chelsean në FA Cup

Premier League
CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

Ndërkombëtare
Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Shkumbin Pireva
“Foden ka potencial më të madh se Messi”, eksperti anglez befason me deklaratën e tij

“Foden ka potencial më të madh se Messi”, eksperti anglez befason me deklaratën e tij

Ndërkombëtare
Tifozët e Anglisë vendosin se kush duhet të gjuajë nga pika e bardhë nëse ndeshja me Senegalin shkon në penallti

Tifozët e Anglisë vendosin se kush duhet të gjuajë nga pika e bardhë nëse ndeshja me Senegalin shkon në penallti

Përfaqësueset
Phil Foden zbulon hobin e tij ‘të çuditshëm’ që shumica e shokëve të tij nuk e kuptojnë

Phil Foden zbulon hobin e tij ‘të çuditshëm’ që shumica e shokëve të tij nuk e kuptojnë

Premier League
Southagate tregon pse nuk e aktivizoi asnjë minutë Fodenin ndaj SHBA-ve

Southagate tregon pse nuk e aktivizoi asnjë minutë Fodenin ndaj SHBA-ve

Përfaqësueset
Nga analistë te legjenda dhe media, të gjithë e ‘bombardojnë’ Southgaten: Pse nuk luajti Phil Foden?

Nga analistë te legjenda dhe media, të gjithë e ‘bombardojnë’ Southgaten: Pse nuk luajti Phil Foden?

Ndërkombëtare
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Driton Gajraku
Formacioni i mundshëm i Anglisë në “Katar 2022” – a munden “Tre Luanët” ta fitojnë Kupën e Botës?

Formacioni i mundshëm i Anglisë në “Katar 2022” – a munden “Tre Luanët” ta fitojnë Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Foden: Anglia nuk e ka parë akoma më të mirën nga unë, dua të bëhem si Messi dhe Ronaldo

Foden: Anglia nuk e ka parë akoma më të mirën nga unë, dua të bëhem si Messi dhe Ronaldo

Përfaqësueset
Nuk janë më Messi apo Ronaldo – cilët janë tre futbollistët më të shtrenjtë në Kampionatin Botëror

Nuk janë më Messi apo Ronaldo – cilët janë tre futbollistët më të shtrenjtë në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Phil Foden shënoi një gol special ndaj Brentford, teknika e goditjet ishte nga një ‘botë tjetër’

Phil Foden shënoi një gol special ndaj Brentford, teknika e goditjet ishte nga një ‘botë tjetër’

Premier League
Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Ndërkombëtare
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare
Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Ndërkombëtare